Casa Da Voh Βίλα
| Δωρεάν Wi-Fi Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Τοποθετημένη 3 χλμ. μακριά από Museu Histórico e Arqueológico de Iguape, η Casa Da Voh Βίλα αποτελεί κατάλυμα με 2 υπνοδωμάτια με βεράντα. Αυτή η βίλα διαθέτει επίσης πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο, φούρνο και σκεύη κουζίνας, ώστε να μπορείτε εύκολα να φτιάξετε τα αγαπημένα σας πιάτα.
Το κατάλυμα απέχει 10 λεπτά με αυτοκίνητο από Mirante do Cristo Redentor. Προσφέροντας πιάτα νοτιοαφρικάνικης κουζίνας, το O Portuga βρίσκεται μόλις 450 μέτρα μακριά από το κατάλυμα. Βασιλική του Καλού Ιησού βρίσκεται πολύ κοντά στη βίλα.
Βίλα διαθέτει επίσης 2 μπάνια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Legaliza Brasil Lounge Bar3,8 χλμ.
- Supermercado Monte Carlo2,1 χλμ.
- Fonte do Senhor4 χλμ.
- Iguape Religious Arts Museum3,8 χλμ.
- Βασιλική του Καλού Ιησού3,9 χλμ.
- Supermarket Monte Carlo2,9 χλμ.
- Piramide4 χλμ.
- Juruvauva Beach1,9 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Κήπος
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Τραπέζι φαγητού
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Casa Da Voh Βίλα;
Οι πελάτες της η Casa Da Voh Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Casa Da Voh Βίλα;
Οι τιμές σε η Casa Da Voh Βίλα κυμαίνονται από 121$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Casa Da Voh Βίλα;
Οι πελάτες της η Casa Da Voh Βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.